Search something you love.

ytblass.com

Download MP3, MP4, WEBM, 3GP, M4A

Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

Video Duration: 3:41

Video uploaded by: ArkivaShqip

Video release date: acum 3 săptămâni

Video views: 2.803.190 de vizionări

Video likes:

Video dislikes:

Shaliani - Rruga e Gurbetit (Official Video 4K)

Shaliani -  Rruga e Gurbetit (Official Video 4K)

Video Duration: 3:07

Video uploaded by: Shaliani

Video release date: acum 3 săptămâni

Video views: 1.277.931 de vizionări

Video likes:

Video dislikes:

Sa bukur! Mevlani këndon në skenë, Ledjana përlotët– Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021

Sa bukur! Mevlani këndon në skenë,  Ledjana përlotët– Përputhen Prime, 14 Shkurt 2021

Video Duration: 3:31

Video uploaded by: Top Channel Albania

Video release date: acum 1 săptămână

Video views: 654.873 de vizionări

Video likes:

Video dislikes:

Takimi Antonela - Mevlan; Dhurata, emocione të forta, debate dhe xhelozi - Përputhen, 29 Janar 2021

Takimi Antonela - Mevlan; Dhurata, emocione të forta, debate dhe xhelozi - Përputhen, 29 Janar 2021

Video Duration: 51:31

Video uploaded by: Top Channel Albania

Video release date: acum 3 săptămâni

Video views: 1.546.495 de vizionări

Video likes:

Video dislikes:

Luljeta Shala - Gurbeti Hise M’ra

Luljeta Shala - Gurbeti Hise M’ra

Video Duration: 2:32

Video uploaded by: LuljetaShala

Video release date: acum 1 lună

Video views: 419.118 vizionări

Video likes:

Video dislikes:

NEW! Tallava KUCHEK REMIX 2019 ☆ █▬█ █ ▀█▀ ☆

NEW! Tallava KUCHEK REMIX 2019 ☆ █▬█ █ ▀█▀ ☆

Video Duration: 3:01

Video uploaded by: Sergei Lyubenow

Video release date: acum 1 an

Video views: 2.122.099 de vizionări

Video likes:

Video dislikes:

Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Me zuri rakia (Official Video HD)

Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Me zuri rakia (Official Video HD)

Video Duration: 4:18

Video uploaded by: ArkivaShqip

Video release date: acum 1 lună

Video views: 666.117 vizionări

Video likes:

Video dislikes:

Keli ft. Artan Jusufi - Përshendetje vllau im ( Official Video 4K ) █▬█ █ ▀█▀

Keli ft. Artan Jusufi - Përshendetje vllau im ( Official Video 4K ) █▬█ █ ▀█▀

Video Duration: 4:07

Video uploaded by: Keli Official

Video release date: acum 4 luni

Video views: 1.906.827 de vizionări

Video likes:

Video dislikes:

Lynda feat Soolking - Luna [Clip Officiel]

Lynda feat Soolking - Luna [Clip Officiel]

Video Duration: 3:46

Video uploaded by: Soolking Officiel

Video release date: acum 4 luni

Video views: 34.993.384 de vizionări

Video likes:

Video dislikes: